Портативні УЗД – універсальні медичні пристрої, призначені для швидкого, зручного і високоякісного діагностування. Ехографія заснована на візуалізації ультразвукових хвиль. Датчики з низькою частотою хвиль призначені на дослідження глибинних структур, а високочастотні – поверхневих. Даний метод діагностики безпечний, безболісний та неінвазивний.
Мобільне УЗД обладнання застосовується у відділеннях невідкладної та швидкої допомоги, клініках і навіть біля ліжка пацієнтів. Завдяки портативному УЗД апарату, лікарі можуть виконувати негайну діагностику вагітності, обстеження травм, оцінювати стан серцево-судинної системи безпосередньо на місці надання медичної допомоги.
Переваги портативних УЗД-сканерів
Завдяки новітнім технологіям, переносний УЗД апарат гарантує безпеку, а також надає такі можливості:
- УЗД діагностика в режимі реального часу дозволяє лікарям бачити порушення внутрішніх структур і негайно приймати клінічні рішення.
- Неінвазивна технологія звукових хвиль усуває вплив радіації та забезпечує нешкідливий метод візуалізації під час різноманітних медичних обстежень.
- Інформація про обстеження одразу переноситься на жорсткий диск, що доволі практично.
- Модульність – деякі моделі комплектуються візком для застосовання в ролі повноцінної діагностичної системи в стаціонарі та кейсом для перенесення й використання в польових умовах. Розгалужувач для датчиків, а також позиціювання дисплея у вертикальному чи горизонтальному положенні забезпечують додаткову зручність.
Портативність, достатній запас автономної роботи, швидкість обробки та діагностична точність УЗД апаратів роблять їх важливими в сучасній медицині.
Основні види портативних УЗД апаратів
MediGo пропонує купити портативні УЗД апарати, які різняться за декількома параметрами:
За режимами роботи
- Режим A (Amplitude) використовується для отримання одновимірних зображень, що є основою для візуалізації тканин організму, зокрема в офтальмології.
- Режим B – чітке двомірне зображення, схоже на детальну медичну фотографію, цей метод візуалізації часто використовується для неінвазивної оцінки кровотоку та інших медичних цілей.
- Режим M – «живе відео», яке показує, як частини тіла рухаються і змінюються в реальному часі. Особливо важливо для відстеження роботи різних органів, зокрема серця, його розмірів і функції клапанів.
За типами датчиків
- Лінійні датчики (L15) – ідеально підходять для дослідження м'язів, зв'язок, шарів шкіри. Датчик забезпечує точні зображення поверхневих структур з високою роздільною здатністю.
- Конвексні датчики (C5) мають широку область сканування. Використовуються під час абдомінальних, гінекологічних та акушерських досліджень.
- Секторні фазовані датчики (P4) дають змогу детально переглядати складні анатомічні форми. Наприклад, чудово підходять для обстеження серця і судин.
- 3D/4D сенсори створюють тривимірні зображення, можуть показувати рухомі структури в режимі реального часу.
- Лапароскопічні датчики застосовуються під час малоінвазивних хірургічних втручань. Мають надзвичайно точний і компактний дизайн.
- Голкоподібні використовуються під час медичних процедур, що вимагають точного розміщення. Допомагають лікарям точно орієнтуватися під час біопсії або ін'єкцій.
Основні критерії вибору портативного УЗД апарату
Вибір правильного портативного
УЗД апарата вимагає ретельного розгляду кількох важливих факторів, які безпосередньо впливають на діагностичні можливості та клінічну ефективність:
- Роздільна здатність дисплея має першочергове значення, оскільки вища щільність пікселів забезпечує чіткіші та детальніші зображення, що безпосередньо впливає на якість обстеження та діагностики.
- Сумісність і різноманітність доступних датчиків визначають універсальність пристрою. Підтримка декількох типів датчиків дає змогу медичним працівникам виконувати обстеження різних систем організму та анатомічних ділянок з точністю та гнучкістю.
- Канали, більша кількість каналів покращує обробку сигналів і якість зображення.
- Наявність акумулятора дає змогу працювати автономно протягом 1-3 годин у будь-якому місті.
Де купити портативний УЗД апарат в Україні?
Обираючи MediGo, ви співпрацюєте з надійним постачальником високоякісного медичного обладнання. На сайті представлено
стаціонарні УЗД апарати та портативні УЗД системи, ціна яких залежить від характеристик.
MediGo пропонує максимальну зручність доставки, включно з прямою кур'єрською службою, перевезенням Новою Поштою та самостійним вивезенням продукції. Ми гарантуємо якість, індивідуальний підхід і технічну підтримку, та допоможемо підібрати портативні УЗД системи, які відповідають вашим професійним вимогам.
FAQ
Які медичні напрямки використовують портативні УЗД апарати?
Портативні УЗД використовуються в багатьох галузях медицини, зокрема: екстрена медицина – діагностика в умовах невідкладної допомоги; первинна медична допомога – огляди в клініках; кардіологія – оцінка стану серця; акушерство/гінекологія – моніторинг вагітності; реанімація – обстеження у відділеннях інтенсивної терапії; спортивна медицина – негайна оцінка травми, та інше.
Які типи датчиків бувають для портативних УЗД апаратів?
В УЗД апаратах використовуються різні типи датчиків: конвексний C5 застосовується для невідкладних станів, акушерсько-гінекологічних досліджень, досліджень абдомінальних судин; лінійний L15 призначається для м'язово-скелетних досліджень, поверхнево розподілених і малих органів, молочних залоз; фазований P4 для легеневих, кардіологічних, абдомінальних, транскраніальних досліджень.
Скільки коштує портативний УЗД апарат?
Ціни на портативні УЗД залежать від якості зображення, функцій, типів датчиків і призначеного медичного застосування. Компанія MediGo пропонує портативні моделі середнього рівня від 396 тис. грн, і портативні ультразвукові системи експерт класу за 1 050 500 тис. грн.